ks. Kolping jest wśród nas
    Uroczystość nawiedzenia relikwii bł. ks. Kolpinga

Mikołajki w Łęczycach

Mikołajki to jeden  z najbardziej przez dzieci oczekiwanych dni w roku.Przygotowują się do niego i od rana nasłuchują "Mikołajkowych dzwoneczków".Pomimo braku białego puchu, jak co roku przybył na czas. Święty Mikołaj oddelegował do tego zadania przewodniczącą stowarzyszenia Rodzina Kolpinga z Łęczyc, panią Magdę Stenka która wręczyła prezenty dzieciom ze "Słonecznego przedszkola" oraz kl. "0" w Zespole szkół w Łęczycach.Mikołaj pamiętał także nie tylko o przedszkolakach. Dzieci które dzielnie rano wstają by brać udział w nabożeństwie roratnim także dostały upominki.

8 grudnia w rocznicę urodzin patrona i założyciela stowarzyszenia bł. Ks. Adolfa Kolpinga w kościele p.w. św Antoniego w Łęczycach została odprawiona msza św.  w intencji członków rodziny Kolpinga z Łęczyc i Lohne.